אימון מכירות אפקטיבי לעסקים

אתם בעלי מקצוע טובים? מצוינים בתחומכם? מעניקים שירות מעולה? מהמם, אך לא מספיק!

כמשרד סוכנות פרסום דיגיטלי מוביל המעניק שירותי פרסום למגוון רב של עסקים, זיהינו בעיה שחוזרת על עצמה והמון: אתם לא יודעים לסגור עסקאות! ולא, לא מדובר על לידים לא רלוונטיים ועוד כל מני סיפורים שאתם מספרים לעצמכם, חלק מודים וחלק חיים בהכחשה אבל….חלקיכם באמת לא אנשי מכירות מספיק טובים בעסק שלכם! יש גם כאלה שמעסיקים אנשי מכירות לא מספיק טובים, הבעיה בסוף היא אותה בעיה.

נשמע לכם מוכר? פנו אלינו.

שירות משלים שאנו מעניקים – אימון מכירות אפקטיבי! זהו תהליך מותאם אישית שאנו בחברת DMM – סוכנות דיגיטל נבנה עבורכם הכולל סדרה של מפגשים בהם אנחנו נבחן באופן מעמיק איך מתנהל תהליך המכירה שלכם ויחד אנחנו נשפר אותו ונביא אותו לשלמות, כן, גם ואפילו במיוחד אם המחיר שלכם יקר יותר מהמתחרים שלכם. חברתנו מעסיקה מומחים מהשורה הראשונה בתחום ובעל החברה פליקס ויידרמן – מומחה בבניית תהליכי מכירה אפקטיביים עם ניסיון מצטבר של 20 שנה בהם ניהל ואימן כ – 500 אנשי מכירות בחברות מסחריות המוכרות ביותר בישראל וכל זה עם קבלות והמלצות.
אנו נוכל לבנות עבורכם חבילה הכוללת שירותי פרסום מצד אחד שתעניק לכם לידים איכותיים ורלוונטיים ואימון מכירות מצד שני בכדי לסגור באופן אפקטיבי את הלידים ולבסוף להגיע למטרה הסופית: להכניס כסף לעסק!